Login  |  Sign Up
us United States  / 
Home  ~  Erotic Stories  ~  

Dovádění s kámoškou

Detective

(2)

Adventure

(10)

Fairy Tale

(10)

Funny

(8)

Love

(15)

Erotic

(3)

Horror

(0)
Dovádění s kámoškou
<>
icon 02.05.2017 icon 0x icon 513x icon 0x
Klára byla nejlepší kámoška, kterou jsem kdy měl. Mohl jsem se
ji vždycky svěřit s jakýmkoli problémem, kdybych ji zavolal v noci, tak by si našla pro mě čas. A já se snažil pro ni dělat to samé pro ni. Měl jsem tenkrát 27let, Klára měla 24 . Krásných 6 let věrného přátelství mezi holkou a klukem, bez žádného sexuálního kontaktu, Svěřovali jsme si ale i ty nejtajnější přání, problémy a radosti i z té nejprivátnější oblasti. Samozřejmě i o mě s Davidem. Věděla, že ho miluju jako člověka, se kterým jsem chtěl strávit život i to, jak živočišnou rozkoš mi dá jeho tělo po intenzivním pocení a co asi provádíme v ložnici po cvičení´
Klára už měla snoubence, kterého milovala, i když i na něj si u mě mohla občas postěžovat, i by těch privátních věcech . Vždycky jsme si ale mohli být jisti, že je všechno jen mezi námi. Nikdy jsem ani na ni nemyslel po sexuální stránce. A přesto jednoho dne.. Bylo to pár měsíců po mém rozchodu s Davidem a Klára mi moc pomohla se dostat z toho zklamání. Jinak jsme plánovali nějaký jenom dvoudenní výlet do přírody a konečně na to našli TV jednu letní sobotu jsem se dopoledne stavil pro Kláru domů a jeli jsme autem asi hodinu na samý konec asfaltové cesty, naložili nějaké věci do batohů a část nechali v autě. Asi za půl hodiny jsme našli ideální místo pro náš stan, který jsme hned postavili a hned vedle bylo malé jezírko s křišťálově čistou vodou, která měla příjemnou teplotu, protože už v poledne bylo 30C. Oschli jsme a Klára vymyslela, že půjdeme na kratší procházku a do hodiny budeme zpátky. Bohužel jsme někde udělali chybu a úplně se ztratili. Vrátili jsme se po 3hodinách rychlé chůze v tom horku, já ještě s těžkým batohem, udýchaný a totálně propocený.
Podíval jsem se nad Kláru, otřel její obličej . zalitý potem a podal láhev minerálky. Klára osušila můj obličej a řekla : " Páťo, pomo​z ​mi vysvléct tričko​, prosím​, je na mě úplně přilepené. " ​A já poprvé viděl svou kámošku nahoře nahou​​ a zpocenou tak, že kapky jejího potu kapaly na zem. Na první pohled jsem cítil vzrušení, strašně silné a můj ocas byl během pár sekund úplně tvrdý. Vždycky mě snadno vzrušila zpocená holka, ale to byla Klára, moje nejlepší kámoška. Věděl jsem​d​, ze bych neměl, ale instinkt byl silnější. Klára si všimla. , že ztrácím sebekontrolu.. Usmála se : " Copak tě tak vzrušilo ? " Rozhodl jsem se nic neskrývat a řekl jí : " Klárko, ty jsi pro mě šíleně sexy, jsi úplně zalitá potem, celé Tvé sexy tělo, já ​t​bych asi ​​byxh ti převezen fakt měl ​ ​asi na chvíli odejit´ uvolnit to napětí".​ Klára mě chytla za ruku: " ​​ Páťo​, to bych se ti nemohla podívat do očí, vím, jaké to je, když se člověk prostě musí udělat. Tak teď tvoje tričko. Páťo​ a ​zbytek oblečení a jdeme do stanu.
​Klára šeptá : ​" Naše těla kloužou po sobě​, to je vzrušující " Kláro, miláčku, ​já ​vnímám jak se potíš a cítím tvé tělo, to byla slast že jsem myslel, že už budu. " Klára řekla. : " Teď zase já ​na tvé tělo​, Páťo, ​, ​taky cítím takové napětí, taky jsem ​taky skorom týden neměla orgasmus, je to tak vzrušujícího, mazlit ​​se s klukem, který mě nikdy nezklamal jako věrný kámoš ,taky cítím vůni tvého těla, to je krása Páťo, já už se blížím, pojď do mě Páťo, šukej svojí kámošku,​ dělej. .Klára sténasla čím dál víc​, moc dlouho jsme nevydrželi už ,​ Klárka křičela slastí a kolem mého ocasu vytékala její šťáva. ​Její dírka pulsovala a já už jsem taky " ​sotva jsem ho vytáhnul, , ven​, a stříkalo ze mě tak, že jsem její bříško doslova zalil svým semenem.
Teda stálo to za to díky Klárko ​
PeopleSTAR (0 rank)
RANK
Other posts by author
Hra s kámoškou na osobního trenéra
Už to bylo dost dlouho, co jsem si naposledy užil a moc jsem toužil po nějaké fa...

Slastné pocení s Seanem
Už jsem byl než 5 let v zahraničí, bydlím a pracuju v hodně izolované oblasti, T...

The website is used to provide services, customize ads, and analyze cookies. By using these sites you agree with this (další info).